Téli programok

LIPTÓ csodálatos hegyvidék Szlovákia északi részén, amelyet a legjelentősebb és legmagasabb hegységek vesznek körül: A gyönyörű völgyekkel tarkított Magas-Tátra, Alacsony-Tátra, Nyugati-Tátra, Kócs-hegység és Nagy-Fátra, amelyek nagyon jó körülményeket nyújtanak nemcsak a gyalogos turistáknak és a kerékpárosoknak, de főként a síelőknek.

A síközpontok széles kínálatából mindenki tud választani. Legyen akár gyakorlott síelő, akár kezdő, a liptói régióban mindenki megtalálja az ideális lejtőt. Szlovákia legnagyobb síterepére – az Alacsony-Tátra Jasná – csak 13 perc autóval. Használhatja azonban a transzfer síbuszt a piros A útvonalan is, amelynek megállója csupán néhány méterre található az apartmanoktól. Az autóbusz elviszi Ont oda és vissza is. A gyermekes családok és a kevésbé gyakorlott síelők szívesen használják a közvetlenül Pavčina Lehota községben található lesiklópályát. A SKI ŽIARCE Pavčina Lehota egy kisebb síközpont gyalogos távolságra az apartmanháztól. Kellemes élmény lesz családias légkörével és kedvező áraival. A legkisebbek a gyermek-sífelvonóval rendelkező síóvodában tanulhatnak síelni.
Nézze meg néhány síelésre vonatkozó javaslatunkat a VILA MAROŠ környékén.

Szüksége van a sílécek beállítására, sífelszerelés vásárlására vagy bérlésére, beleértve a közvetlen pályára szállítást is?
A SKI NIŇAJ – bérlés – szerviz – boltot ajánljuk. 28 éves tapasztalattal, 9 fiókkal Szlovákiában – exkluzív szolgáltatások, beleértve értékesítést, szervizt, komplett felszerelések bérlését neves márkáktól sílécekhez, snowboardokhoz, sífutókhoz és síalpokhoz (közvetlenül a lejtőre történő import lehetőségével).

A síelés mellett biztosan kihasználja a termálfürdők kínálta lehetőségeket is. Ennek előnyeit különösen egy jó kis síelés után fogja értékelni.

ajánljuk

Jasná (Chopok) Demänovská dolina – Nízke Tatry

7. minJasná Nízke Tatry ako najväčšia lyžiarska aréna s výbornými podmienkami pre zimné športy na Slovensku ponúka nekonečné možnosti aktivít, zábavy a aktívneho oddychu. Či ste s priateľmi, rodinou, lyžiar expert alebo začiatočník, stredisko Jasná ponúka aktivity a nádherné prostredie, ktoré si zamilujete.

Ski areál Roháče – Spálená dolina – Západné Tatry

58. min Ski areál sa nachádza v prekrásnom prostredí Západných Tatier, v doline pod Salatínmi. Nájdete tu optimálne podmienky pre všetky kategórie lyžiarov ako aj snowboardistov. 5 zjazdových tratí v celkovej dĺžke 4,6 km, 3 lyžiarske vleky a 2 sedačkové lanovky. Nadmorská výška: 1090 – 1460 m.n.m.

Ski Žiarce Pavčina Lehota – Nízke Tatry

1. minLyžiarsky rodinný areál ponúka vhodnú kombináciu terénov pre začiatočníkov ako aj skúsených lyžiarov, 2 zjazdové trate v celkovej dĺžke 1600 m a 2 lyžiarske vleky. Nadmorská výška: 760 – 907 m.n.m (nedaleko apartmánového domu Vila Maroš)

Ski Park Ružomberok Malinô Brdo – Veľká Fatra

29. minŠiroký výber lyžiarskych tratí pre všetky vekové kategórie, od jednoduchých až po adrenalínové.
Do strediska sa dostanete modernou 8-miestnou kabínkovou lanovkou. Priamo v stredisku sa nachádza 7 zjazdových tratí rôznej obtiažnosti v celkovej dĺžke 12km, najdlhšia zjazdová trať meria 3900 m, 1 sedačková lanovka, 2 lyžiarske vleky a 4 vleky pre začiatočníkov a deti. Ideálne pre rodinnú dovolenku.Nadmorská výška: 545 – 1209 m.n.m

Ski Čertovica – Vyšná Boca

37. minLyžiarske stredisko SKI Čertovica sa rozprestiera na severných svahoch Čertovej svadby (1463 m.n.m.), na hlavnom hrebeni Nízkych Tatier. Vyššia poloha strediska (1120 – 1460 m.n.m.) je zárukou kvalitnej lyžovačky a dobrých podmienok pre skúsených lyžiarov ale aj začiatočníkov. Stredisko tvorí šesť zjazdoviek, ktoré obsluhujú tri lyžiarske vleky. Na svoje si prídu rekreační lyžiari aj milovníci freeride zjazdoviek. Je možné využiť služby lyžiarskej školy alebo ski požičovne.

Gino paradise Bešeňová

20. min365 dní počas roka si môžete vychutnávať rodinný vodný raj na Liptove, kde je 23 bazénov a víriviek, 8 bazénov s termálnou vodou, bazén s morskými vlnami alebo najrýchlejšie a najdlhšie topogány na Slovensku.
Geotermálne pramene vyvierajú z hĺbky 1987m. Voda má blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo, urologické problémy a stav pokožky.

Aquapark Tatralandia

14. minSkutočný tropický svet medzi masívmi Západných a Nízkych Tatier. Užite si bazény s čírou, termálnou alebo slanou morskou vodou. V Tropical Paradise zažijete prímorskú atmosféru počas celého roka.
Užívajte si 10 bazénov, 14 toboganov, tropický raj, reštaurácie, Wellness & Spa a iné.

Termálné Kúpalisko Liptovský Ján

13. minAreál letných termálnych kúpalisk a krytá plaváreň. Bazén 50 m, 2 detské bazény, kľudový bazén využívajú prameň Rudolf.
Termálny prameň o teplote 26 – 29 stupňov má vysoký obsah síry, čo mu dodáva priaznivé liečivé účinky na pohybové ústrojenstvo, ženské, kožné, nervové choroby a choroby látkovej premeny.

Aqua-Vital Park Lúčky & Kúpele Lúčky

27. minKÚPELE LÚČKY a.s. sú to pravé miesto pre oddych, zlepšenie zdravotného stavu a načerpanie nových síl. Nachádzajú sa v krásnom horskom prostredí Liptova a vďaka kompaktnému areálu máte takmer všetko “na dosah ruky”. Sú obľúbené kvôli príjemnej rodinnej atmosfére, kvalifikovanému personálu, odbornej liečbe s dlhoročnou tradíciou, liečivej minerálnej vode a tiež čistému vzduchu presýtenému vôňou ihličnatých lesov. Liečivá voda, ktorá už mnohým klientom prinavrátila zdravie, pochádza z dvoch vrtov a používa sa v bazénoch aj v separátnych kúpeľoch.

Az ajánlott tevékenységek csak egy kis ízlés arról, mit tehetünk Liptó gyönyörű vidékén. A regionális partner honlapján további lehetőséget talál a szabadidő eltöltésére https://liptov.sk/sk


booking hodnoceni