PREČO PRÁVE K NÁM

Chcete stráviť nezabudnuteľné chvíle v Nízkych Tatrách? Či už prídete v lete alebo zime, nudiť sa určite nebudete.

Liptov je nádherný horský región na severe Slovenska, ktorý je obklopený pohoriami Nízke Tatry, Západné Tatry, Vysoké Tatry, Chočské vrchy a Veľká Fatra. Okolité hory sú pretkané krásnymi dolinami, nájdete tu jaskyne, potoky, horské plesá aj vodopády, nádherné výhľady aj skanzeny či kultúrne a historické pamiatky.

Krásna príroda Liptova láka na turistiku. Na značených turistických trasách môžete voliť podľa náročnosti, či už sa jedná o rodinné prechádzky s deťmi alebo náročnejšiu turistiku pre skusených a zdatných turistov, čerstvý horský vzduch urobí dobre všetkým. Určite stojí za to navštíviť jaskyne – v Demänovskej doline – Demänovskú jaskyňu slobody s nádhernou sintrovou výzdobou či Demänovskú ľadovú jaskyňu, alebo si vyberiete niektorú inú v blízkom okolí.

Apartmánový dom VILA MAROŠ má výbornú polohu hneď vedľa obľúbenej Demänovskej doliny, kde sa nachádza najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku Jasná. V zime je obľúbenou destináciou lyžiarov, snowboardistov a freerideristov a je od nás skutočne len na skok. Rodiny s deťmi a menej nároční lyžiari radi využijú zjazdovky priamo v obci Pavčina Lehota. SKI ŽIARCE Pavčina Lehota je menšie lyžiarske stredisko v pešej vzdialenosti neďaleko apartmánového domu. Milo vás prekvapí svojou rodinnou atmosférou a priaznivými cenami. Najmenší sa môžu učiť lyžovať v lyžiarskej škôlke s detským vlekom. V lete tu namiesto lyžovania nájdete najstrmšiu horskú bobovú dráhu na Slovensku.

Milovníci vody si môžu celoročne užiť relax a zábavu v aquaparkoch Tatralandia a Bešeňová či Aqua-vital Parku Kúpeľov Lúčky, v lete zase vodná nádrž Liptovská Mara ponúka dokonalé podmienky pre jachting, windsurfing a ďalšie vodné športy, ale aj možnosti vyhliadkových plavieb či rybolovu pre rybárov.
Aké ryby tu nájedte? Aké povinnosti musíte ako rybár splniť? Všetky inormácie nájdete: http://vn-liptovska-mara.srzlm.sk/

Cyklisti na Liptove ocenia cyklotrasy rôznej dĺžky a náročnosti. Z 800 km cyklotrás si určite každý vyberie, krásne výhľady ponúkajú ľahké trasy aj tie náročnejšie.

Hľadáte ubytovanie na Liptove? Navštívte nás! Apartmánový dom Vila Maroš, to je POHODA, RELAX, ODDYCH.
Veríme, že v našom apartmánovom dome nájdete komfort a pohodlie, vďaka ktorým sa budete cítiť ako doma a vychutnáte si všetky možnosti, ktoré ponúka atraktívna poloha našej Vily Maroš.

Pozrite do našej fotogalérie, vyberte si apartmán a rezervujte si váš pobyt u nás.
Neváhajte sa nás opýtať, radi Vám odpovieme. Viac informácií, ako stráviť dovolenku na Liptove, nájdete v časti letné aktivity, alebo zimné aktivity. Ďaľšiu možnosť trávenia volného času nájdete na stránkach nášho regionálneho partnera https://liptov.sk/sk


booking hodnoceni