RECENZIE

Snažíme sa vytvorit čo najlepšie podmienky k tomu, aby ste v apartmánovom dome VILA MAROŠ strávili príjemné a pohodové chvíle vašej dovolenky.
Naša práca nás baví a sme radi, keď sa vám u nás páči. Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o vaše zážitky a skúsenosti. Ocenia to tiež naši ďalší hostia.

Tu je niekoľko postrehov, ktoré ste nám zaslali a za ktoré ďakujeme.


Lucia – Slovensko:
Ubytovanie bolo čisté, útulné – podľa mňa úplne ideálne pre skupinu rodín ako sme boli aj my. Mali sme súkromie vo svojom apartmáne s vlastnou malou kuchynkou, a na druhej strane sme mali možnosť byť spolu dolu v spoločenskej miestnosti, kde je pekne vybavená kuchyňa a kde sme si mohli aj spolu niečo navariť, večer posedieť…. Ale viem si kľudne predstaviť, že by sme tam s manželom a deťmi vzali len jeden apartmán – steny nie sú vôbec “papierove” takže keď sme boli dnu tak sme nepočuli či už schody či iné rušivé zvuky z vedľajších apartmánov.

Matcela Szaboova – Slovensko:
Ideálne pre rodiny s deťmi, hneď vedľa veľké ihrisko, bobová dráha. Veľmi milá pani. Radi sa vrátime.

Jaroslav Nádeníček – Česká Republika:
Penzion je na krásném místě, v přírodě, perfektně vybavený. Krásný nábytek a prostorné apartmány

Eva – Slovensko: V lepsom zariadenie som este nebola, pozdravujeme a urcite sa vratime. DAKUJEME. Vyborna lokalita, blizucko do Jasnej. majitelia uplne ustretovy-bezproblemovy. cistota lepsie ako doma, velmi som bol prekvapeny a aj moja manzelka z tej cistoty 🙂 hned po ruke dve restauracie, bezproblemove parkovanie

Jaroslava – Česká republika: Super dovolená. Apartmán byl čistý, voňavý, útulný a moc se nám líbil. 😃👍🏻Super je i lokalita ve které se nachází. Majitelé jsou vám k dispozici.

Eva – Česká Republika: Vynikající lokalita. Klidné místo s výhledem na hory. Ideální pro děti – blízkost dětského hřiště. Krásné ubytování, čistota, pohodlí. Příjemní hostitelé, skvělá domluva. Můžeme jen doporučit. Rádi se zde budeme vracet.

Michal – Česká Republika: apartmán byl přesně pro nás. Pan majitel nám při příjezdu podal mnoho informací o zajímavých místech k výletům.
V době příjezdu uklizeno, čisto.
Během ubytování opakovaně docházela paní na uklízení pro odpadky, popř. vyluxovat. Po týdnu nově povlečeno.
K dispozici vybavená kuchyňka. U chaty malé hřiště, vetší přes silnici, na návsi.
Jde o velice klidné místo, s krásným okolím.
Majitelé jsou na telefonu, připraveni pomoci.
V termínu ubytování jsme měli možnost vidět Perseidy bez světelného smogu města. Krásný zážitek. Nemáme co vytknout.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!